Merhabaaaa 🙂

Yine size kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Cildim aşırı derecede kuru olduğundan neredeyse her türlü ürünleri, kimyasalları denedim. Bu da cildimi iyileştirmek yere yerden yere vurdu. En ufak bi gözyaşım akmayagörsün hemen gözlerimin altı pul pul olur dökülürdü. Bu öyle birşeyki fondöten veya pudrayla falan da kapatamıyorsun.

Neyse ki inatçı ruhum sağolsun daha yeni ama yeni olmasına rağmen memnun kaldığım bu gündüz kremi hem cildimi güneş ışınlarından koruyor hemde kuruluğunu önlüyor. Kışın güneş ışınından korusa ne olur diyenleri duyar gibiyim sanki.. Sakın ! Bu düşünceler yüzünden cildi kuruluğa itiyoruz zaten.

Bu kremin gecesi de var ama ben henüz almadım onunla birlikte kullanıldığında daha çok etki ediyor diye duydum ki öyle olduğuna eminim. Onu da alıp deneyeceğim ve siz tatlışlarla paylaşacağım 🙂

Öptüm çok :*

DİPNOT: Benim yüzümde egzama var ve doktorun önerdiği bir bebek sabunu kullanmıştım ama onun şu an ismini hatırlamıyorum. Öğrenir öğrenmez sizinle paylaşacağım. Kokusu biraz kötü ama cilde mükemmel bir etkisi var.