Şimdilerde yeni gözdem ‘Kürk’ ! Girdiğim her mağazada ilk yöneldiğim bir kıyafet haline geldi. Henüz istediğim şekilde bulamasam da onları denemek bile çok zevkli.

Bu kombinimdeki kürkümü seneler öncesinde almıştım. Özel bir günde altına mini bir deri elbiseyle kombinlerim diye düşünmüştüm. Ama yapım iri yarı ya da çok uzun olmadığı için beni çok kısa ve kilolu gösteriyor diye vazgeçtim. Öyle olunca dolabımda öylece duruyordu. İlk ve son olarak nikahımda giydim. E şimdi de kürk rövanşta olunca üzerimden çıkarasım gelmiyor 🙂

Ben tek renk kombinleri çok seviyorum. Hele ki bu renk siyahsa. Üzerimdeki triko tuniği böyle külotlu çorapla kombinlemek için almıştım. Ten çorap ince kalacağı için  opak ten göstermeyen çorabı tercih ettim. Böyle bir kombinin altına giydiğim ayakkabı siyah dışında hangi renk olursa olsun tuhaf kaçar ve kombinin havasını yok edebilirdi. Kendimi hiç tehlikeye atmadan siyah çapraz ipleri olan babetimi tercih ettim. Bu senenin en çok sevdiğim stilllerinden biri de bu ‘Babet içine çorap’.

Gelelim kombinime 🙂

 

 

IMG_1911

 

IMG_1883

 

IMG_2013

 

IMG_2042

 

IMG_2058

 

IMG_2000

 

IMG_2192

 

Kürk/Fur – C&A

Elbise/Dress – Mango

Çorap/Socks – Penti

Çanta/Bag – Mango

Şapka/Hat – H&M