Ülkemin yüreği kan ağlarken elim hiç gitmedi buralara. Bir polis eşi olarak bu acıları en derinlerinde yaşayanlardanım ben. Hele ki şu an şark görevimizi yerine getirdiğimiz için, korku, acı hepsini bir arada yaşıyoruz. Bizim hissettiğimiz duygular, şehit ailelerinin acılarının belki de görünen kısmı bile değildir ama elden ne gelir. Yapabildiğimiz tek şey dua etmek. Allah tüm şehit ailelerine sabır versin, ülkemizi dirlik ve beraberliğe itsin inşallah.

Gelelim kombinime. Öncelikle fotoğraf kalitesi düşük olduğu için özrümü dile getireyim. Acele ile çektiğimiz için biraz özensiz olmuş. Bir daha deneyelim dedik ama fotoğraflar net çıksa da bunlar gibi güzel olmadığı için onlar içime sinmedi. Sizinle olan samimiyetime güvenerek paylaşıyorum. Bu seferlik beni affedin olur mu ?

Önceden pileli etekleri hiç sevmezdim. Çünkü dikmek çok sinir bozucuydu. Taa ki dikiş dikmeyi ne zaman bıraktım o zaman sevmeye başladım. Ama bu ütüyle yapılan pileleri daha çok seviyorum tabi ki. Normalde instagramdan kıyafet alışverişi yapmıyorum. Ama bu eteği görünce dayanamadım. Engel olamadım kendime 🙂 Pişman da olmadım. Üzerine bu atleti giyince daha iyi anladım doğru bir karar verdiğimi. Adidasları zaten söylememe gerek yok. Aşk yaşıyorum onlarla biliyorsunuz 🙂

IMG_7977

 

IMG_7784

 

IMG_7884

 

IMG_7846

 

IMG_7842

 

IMG_7841

 

IMG_7786

 

IMG_7792

 

IMG_7816

 

IMG_7818

 

IMG_7828

 

IMG_7948

 

IMG_7972

 

IMG_7945

 

IMG_7988

 

Üst/Top – Stradivarius

Etek/Skirt – @beyyogluu (instagram)

Çanta/Bag – Bershka