Merhabaaa 🙂

Bu fotoğrafları nisan ayında çekmiştik. O zamanlar blazer ceket giymek herhalde en büyük lüks. O havayı görünce fırsatı kaçırmadım tabi ki. Hemen Zeyna’mı da aldım attım kendimi dışarı. Kombin paylaşamıyordum ama en azından fotoğraf çekimini yapıyordum.

Yüksek bel pantolon giyiyoruz diye illa kısa bluzler giymemize gerek yok bunu genelimiz biliyordur herhalde. Gerçi bazı kızlarımız durumu tamamen yanlış anlayıp tamamen göbek açma modunda ama onları bu çoğunluğa katmadım tabi ki. Ne yazık ki her göbek o bluzlere gitmiyor. Göbek var göbek var şimdi. Pantolonun düğmesinin hemen üstünden hafif bir çıkıntı bile çıksa o bluz tamamen ofsayt. Zaten kiloluyum göbeğimi açınca seksi olurum moduna kimse girmesin. Göz denen birşey var. Ben nedense bu tiplere kesinlikle tahammül edemiyorum. Vücudunun orasını burasını göstermek sizi her zaman seksi alımlı bir bayan yapmaz. Bunun sonucunda rezil olmakta var. Yine hızımı alamadım bu dedikodu sabaha kadar devam eder susmazsam 🙂 Her neyse yüksek bel pantolon giydim ama üzerine uzun bir bluzle kombinledim ve gayet de yakıştığını düşünüyorum. Hele ki blazer ceketimi de üzerime alınca olağanın dışına çıktım, rahatlayabilirim 🙂 Blazer ceket demek illaki topuklu ayakkabı veya babet demek değildir diyerek converse imi de giydim. Artık dışarı çıkmaya hazırım 🙂

Sizlere de tavsiyem olağanın dışına çıkmaya hep elverişli olun. İnsanları kendi hakkınızda konuşturun iyi veya kötü. Kötü bile olsa bu sizin için çok iyi demektir.

 

 


IMG_2995

 

IMG_2998

 

IMG_3022

 

 

 

IMG_3048

 

IMG_3066

 

IMG_3085

 

Bluz – H&M

Pantolon – Pull&Bear

Blazer Ceket – H&M

Ayakkabı – Converse

Çanta – H&M