Deri pantolonlarla arası çok iyi olan biri değilim. Bir çoğunuz gibi pantolon da görüntüden çok rahatlık arayanlardanım.

Ama geçen sene Zara bu pantolondan ürettiğinde rahatlığı bir kenara bırakıp yana yakıla aramıştım. Ama sanırım birazcık geç kalmışım ki bulamamıştım. Bu sezon görür görmez gözlerimde kalpcikler çıktı. Benim gördüğüm kadarıyla bu şekilde 2 farklı tasarımda pantolon üretmişler. Birinde yani benim aldığımda fermuar detayı fazla. Fermuar detayı son zamanlarda ön planda olduğundan bir de kalın deriyle fermuar çok yakıştığından elim sadece buna gitti. Motorcu pantolonları gibi duruyor 🙂 Belki amaçlanan odur ama bu pantolon spor kombinlere inanılmaz bir hava katıyor. Rahatlığı tartışılmaz. Normal diğer pantolonlarımla aynı rahatlığa sahip. Fermuar detayları içten kaşındırmıyor, yani hissetmiyorsunuz.

Deri denilince benim aklıma ilk şıklık geliyor. Topuklu ayakkabılar, şifon bluzler vs. Ama bu pantolonun ona pek uygun olduğunu düşünmüyorum. Kişiye feminen bir hava katabilecek parça değil. Dediğim gibi kombinleyenlerde vardır illaki ama bence hiç hiç uygun değil. Üzerine de giydim spor gömleğimi. Bu pantolonu daha bir çok parçayla kombinleyeceğim. Kafamda yaptım bile o kombinleri. Bakalım o zaman sizde benimle aynı fikirde olacak mısınız.

 

 

IMG_8897

 

IMG_8903

 

IMG_8910

 

IMG_8915

 

IMG_8919

 

IMG_8927

 

IMG_8967

 

IMG_8970

 

IMG_8971

 

IMG_8979

 

IMG_8990

 

IMG_9001

 

IMG_9006

 

IMG_9023

 

Pantolon/Pants – Zara

Gömlek/Shirt – Zara

Ceket/Jacket – H&M